Hledáme 2 cvičenky do choreografie

Spolu v pohybu - sportovní odpoledne 23.9.2020 od 16.00 hod na hřišti u sokolovny

Setkání na Křivoklátě

Uctění památky u příležitosti úmrtí T. G. Masaryka dne 14.9.2020

Rodiče a děti a předškoláci zahájili svá pravidelná cvičení ve čtvrtek, 10.9.2020

Cvičební víkend v Jesenici, 4.-6.9.2020

Cvičebni rok 2020 - 21 nabídku pro letošní cvičební rok najdete v odkazu ROZVRH CVIČENÍ a tam najdete také kontakty na jednotlivé cvičitele, kterým volejte v případě, že si chcete ověřit, zda není nějaká změna - zejména ti, kteří chtějí cvičit po delší době nebo se chystají přijít poprvé. Cvičitelé vás zároveň budou informovat, zda je volná kapacita prostor.

Naše společná sokolská lípa T.J.Sokol Rakovník - Městys Senomaty , vysazená ke 100.výročí vzniku naší republiky již má i pěkné označení.

Sbírka klubíček na výrobu hraček pro onkologicky nemocné a nedonošené děti. Klubíčka vlny na pletení a háčkování můžete nosit do sokolovny stejně jako víčka od pet lahví. Děkujeme :)