Oddíly

Ladies latino - tanec pro ženy

Smyslné latinskoamerické tance ve vás rozvinou vaši ženskost !!
Zvyšte si své sebevědomí, vnímejte hudbu a rytmus a naučíte se ladně pohybovat s elegancí a neodolatelným šarmem.
Soustřeďte se samy na sebe – neřešte partnera !
Tanec pěkně formuje postavu, zlepšuje držení těla a zpevňuje důležité partie !
Trénovat budeme v sále se zrcadly vždy v úterý od 16 hodin.
Obsah hodin : Naučíte se nejen SAMBU, CHACHU, RUMBU, JIVE, ale též pohodovou SALSU. Lekce začínají zahřátím a rozhýbáním těla, pokračují nácvikem základních kroků a figur, které se spojí do krásných choreografií. Tempo výuky je přizpůsobeno účastnicím tak, aby vše bez problémů zvládly.
Oblečení : záleží zcela na vaší volbě, hlavně něco pohodlného, v čem se budete cítit dobře.
Obuv : Doporučujeme boty na středním podpatku ( 4 – 6 cm ), nejlepší jsou samozřejmě taneční botky na latinu, ale pokud nemůžete nebo nemusíte podpatky, jsou vhodné i tzv. jazzovky nebo taneční cvičky.
Tancujte: Vezměte s sebou kamarádky a poznejte jak uvolňující je tančit latinu! V našich hodinách uvítáme ženy a dívky všech věkových kategorií, které milují tanec a chtějí udělat něco pro své tělo a dobrou náladu.

Oddíl zahájil svoji činnost 2. září 2014 v 16.00 hodin v Zrcadlovém sále rakovnické sokolovny