Tupá jehla

V létě roku 2011 založili členové tanečního oddílu amatérské krejčovské sdružení pod názvem SALÓN U TUPÉ JEHLY. Z ekonomických důvodů nebylo již možné využívat služeb profesionální švadleny.
Prvním výtvorem byl kostým na kankán - červené sukně a tílka se šněrovačkou. Nejdříve se šilo doma a v sokolovně na sále pouze stříhalo.
Dalším výrobkem z dílny Tupé jehly byly fraky pro pány. Ty se vytvářely zčásti na soustřední ve Šlovicích v listopadu 2011 a pak se pokračovalo již v sokolovně.
V létě 2012 se Jehla již scházela pravidelně minimálně 1 x týdně v sokolovně a výsledkem byly zelené šaty na standardní tance, šaty s třásněmi na charleston, sada bílých a černých motýlků a "psí dečky" na boty pro pány.
Tupá jehla nevytváří pouze kostýmy, ale také většinu doplňků, šperků a rekvizit pro svá vystoupení.